O svatbě

Dovolte nám, Vás přivítat na Barokním statku Benice, kde vládne neuvěřitelně pohodová atmosféra.

Vychutnejte si svůj den v místě, kde na Vás čeká nejen vyhlášená kuchyně, romantická příroda a krása starokladrubských koní, ale i možnost venkovního grilování před zraky hostů, svatební hostina formou rautu, či klasická svatební tabule.

Vaše děti se zde budou bavit stejně jako Vy, mohou pozorovat zdejší zvířátka, svézt se na ponících a oslících, hrát si na hřišti nebo skákat na velké trampolíně.

Chcete, aby byl Váš svatební den romantický a opravdu nezapomenutelný? Naše koně dokreslí romantiku Vaší svatby. Nabízíme Vám vyjížďku ve svatebním kočáře po okolí. Zapůjčení koní na statku k fotografování. Svatební fotografie s koňmi je skutečně mimořádný zážitek.

Naše hosty pozorně posloucháme, abychom jim uměli nabídnout menu, které si přejí a nenutíme je k tomu, co si přejeme my. Snažíme se připravit plán, který se svatebčany řeší přímo šéfkuchař, protože za naším menu u nás stojí přímo konkrétní tvář. I tradiční menu může být netradiční.

Po výjimečném, ale náročném svatebním dni, Vám bude zdarma k dispozici nádherné manželské apartmá a pro Vaše blízké a rodinu bude připraveno 11 pokojů. Pro ubytování je možné využít i chatkový tábor u statku. Pokud by tato kapacita ubytování nestačila, můžete využít ubytování v blízkém okolí, které Vám rádi zajistíme.

Špejchar je historický dvoupatrový prostor, v jehož spodním patře bývá hlavní svatební veselí, horní patro je možno využít například pro fotokoutek, dětský koutek a pod. Ve spodním patře pohodlně usadíme všechny Vaše svatební hosty, umístíme raut, stůl na svatební dary i kapelu nebo DJ. Stylový prostor nabízí mnoho variant výzdoby. Je to ideální prostor pro svatební veselí, protože svou variabilitou umožňuje širokou škálu řešení svatebních tabulí v kombinaci s tanečním prostorem a gastronomickým zázemím.

Restaurace je vhodná pro komornější svatby.

Informace

  • V den svatby nemáme zavírací dobu ani noční klid. Statek je pouze pro Vás.
  • Zajímavé prostředí.
  • Maximální péče o naše hosty.
  • Čerstvá domácí kuchyně.
  • Dostatečně velké parkoviště.
  • Dětské hřiště.
  • Ochotný, milý a spolehlivý personál.
  • Možnost svatebního obřadu na nádvoří nebo kdekoli v okolí statku.
  • Ubytování v penzionu a chatkách.
Pokud se Vám Barokní statek Benice líbí a uvažujete o uspořádání svatby u nás, rádi Vám po osobní schůzce připravíme předběžnou kalkulaci. Kontaktujte nás: Martina Pilátová, tel: 601 324 166, svatba@statekbenice.cz
© 2017