Reference

Svatební den Kláry a Ondřeje 1.10.2016


Svatební den Dominiky a Lukáše 24.09.2016


Svatební den Žanety a Petra 3.09.2016


Svatba v Benicích byla výborná volba! Dlouho jsme vybírali, ale po rozhodnutí pro Benice jsme ani chvíli nelitovali. Úžasné prostředí barokního statku "na samotě" plus perfektní personál jsou pro svatbu ty nejlepší ingredience. Výborná je i možnost využívat vnitřní i vnější prostory, takže se člověk nemusí bát počasí. Kuchyň výborná, vyšli nám ve všem vstříc a jídlo všichni chválili. Paní Prchalová jako kontakt během zařizování skvělá, měla hodně trpělivosti s našimi "změnami" a odpovídala vždy velmi rychle. Obsluhující personál na místě vždy usměvavý a vždy ochotný pomoct. Projížďka v kočáře už byla jen takovou sladkou třešničkou na konec. Kolem a kolem, za novomanžele Brožovi svatbu na tomto místě jen doporučujeme!

Monika a Vojtěch Brožovi 20.08.2016


Svatební den Adély a Zdeňka 13.08.2016


Nádherná svatba, skvělá zábava, spokojení hosté, co víc si přát..

novomanželé Jitka a Marek 30.07.2016


Skvělé svatební veselí s příjemnými hosty.

Irena a Miroslav 23.07.2016


Romantické prostředí a krásný teplý letní podvečer, svatební den se skutečně vydařil..

Jana a Petr 16.07.2016


Dokonalá svatba na jedničku s nádherným, slunečným počasím..

Renata a Karel Žáčkovi 2.07.2016


Krásný svatební den na benickém panství se vydařil novomanželům Stříbrným.

Jana a David Stříbrní 17.06.2016


Díky moc za báječnou atmosféru naší svatby. Celý den jsme si užili, všichni byli spokojeni a vše bylo perfektní. Doporučujeme

Veronika a Zdeněk Dvořákovi 11.06.2016


Vybrali jsme si pro náš velký "svatební den" statek Benice, protože jsme se tu seznámili a máme k tomuto místu bližší vztah. Je to krásné klidné místo v přírodě. Kdo je romantik nebo má rád klid, přírodu a zvířátka, tak je to místo právě  pro Vás. Pro svatební den jak udělané. Měli jsme svatební obřad na nádvoří s vyzdobeným obloukem a kočár tažený koňmi, což byl vždy můj sen a nakonec se mi i vyplnil. Hostina byla také na statku, je skvělé ať už máte hostinu na restauraci nebo v prostorách špejcharu, vše je na jednom místě. Jídlo bylo výborné. K svatebnímu menu jsme měli klasiku vývar s játrovými knedlíčky + svíčkovou s variaci knedlíků. Odpolední občerstvení bylo formou rautu, což bylo příjemné, každý si dal co chtěl.  Musíme pochválit celý personál a veškeré přípravy. Paní manažerka nám vyšla ve všem vstříc. Jednou větou na závěr jen a jen doporučujeme a děkujeme ještě jednou za krásný prožitý svatební den a brzy na viděnou :-)

Pozdravují Jana a Míša a David Prouzovi 21.05.2016


Ještě jednou děkujeme za skvělou víkendovou práci, byli jste skvělí.

Novomanželé Beňovi 14.11.2015


Statek Benice je výborným místem na jakoukoliv událost a v našem případě byl úplně ideální místem kousek od Prahy, kde uspořádat svatbu. Celý den proběhl úplně hladce a jakékoliv požadavky byly řešeny ihned na místě. Jídlo a pití bylo výborné, úplně jak jsme si představovali a hosté byli spokojeni. Personál je velmi přátelský, ochotný a hlavně nemá problém s čímkoliv co je potřeba, i když jsou 4hod.rano :)! Ještě jednou děkujeme za tento vyjímečný den, na který nikdy nezapomeneme! Bylo to jedním slovem DOKONALÉ!!!! ;) Statek vřele doporučujeme!!!

Monika A Jakub Mráček 25.07.2015


Chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat, že jste nám velkou měrou pomohli k tomu, aby náš svatební den proběhl bez jakýchkoliv problémů. Prostředí statku se všem moc líbilo, jídlo bylo skvělé a obsluha milá a ochotná! Rádi se k Vám budeme vracet a budeme Vás doporučovat. Přejeme, ať se Vám daří!

Zdraví novomanželé Počtovi 8.01.2015


Pokud se Vám Barokní statek Benice líbí a uvažujete o uspořádání svatby u nás, rádi Vám po osobní schůzce připravíme předběžnou kalkulaci. Kontaktujte nás: Martina Pilátová, tel: 601 324 166, svatba@statekbenice.cz
© 2017